Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zima-krátké vlasy zase in!

13. 11. 2007
Inspirujte se modely kadeřnických salónů nebo si nechte poradit od odborníka. Střih by se měl hodit k vaší tváři a osobnosti. Ujistěte se, že kadeřnice dobře rozumí vaší představě. Vyhnout bychom se měly trvalé a la ovečka. Takový účes je dávno pasé, navíc většinu žen dělá starší.

Podzimnímu období vždy sluší syté přírodní barvy. Platit to bude i letos. Zářivě červená, měděná, kaštanové až temné odstíny hnědé, blond v inspiraci obilí a medu. Novinkou tohoto podzimu je tmavá kovová a studená blond. Z melírů volte tón v tónu. Efektní je kontrastní podbarvení.

Moderní jsou delší ofiny. Úplně nahradily ty kratičké. Ofina může být delší než ostatní prameny. Mladistvě vypadá asymetrie. Nemusíte se s ní bát do kanceláře, večer hravě vykouzlíte módní kreaci. Pro styling krátších pramenů se výborně hodí vosk. Zkrotí neposedné husté vlasy. Nositelky jemných vlasů ocení tužicí pěnu pro extra objem. Naneste ji na vlhké prameny a vyfoukejte difuzérem, nebo vlasy při fénování nadzvedávejte od pokožky hlavy. Protipólem mladistvé extravaganci je přirozená krása, ležérnost, nedbalost. Ale v precizní, upravené variantě. Zkrátka na vašich vlasech by nemělo být znát použití stylingových přípravků. Používejte je proto s mírou a tak, jak se mají. Přirozenost účesu a snadnou úpravu zaručí jen dokonalý střih. Na jeho obnovení proto choďte pravidelně. U krátkých střihů to platí zvlášť. Ráno pak párkrát pohodíte hlavou, prsty prameny prohrábnete a je to.

Na závěr vás musím trochu varovat. Pokud jste dosud měla dlouhou hřívu a chcete náhlou změnu, trochu zpomalte. Krátké účesy jsou tuto sezónu v módě, ale radikální změna by vás mohla šokovat. Raději postupně každý měsíc vlasy zkracujte o pár centimetrů. Lépe si tak zvyknete na novou image a vyzkoušíte více účesů.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář